De Imme in De Weerribben

Voorzieningen, Betaling, Annulering

Inbegrepen voorzieningen
  • TRANSPORT: parkeerplaats op het terrein van Staatsbosbeheer, Kalenberg Noord 2, Kalenberg. Transportservice per boot bij aankomst en vertrek. Afsluitbare fietsenstalling. Oplaadpunt voor elektrische fietsen. Ruime aanlegplaatsen met meerpalen en aanlegringen, veilige haven voor kano’s, wherry’s e.d. Inbegrepen gebruik van een en tweepersoons kajakken, vier-persoons Canadese kano en fietsen voor volwassenen. Kinderfietsen zijn niet aanwezig. De parkeerplaats van uw auto is per fiets te bereiken.
  • COMFORT EN SANITAIR: er zijn horren in alle kamers voor ramen en deuren; inbegrepen zijn beddengoed, regenkleding en paraplu’s, handdoeken en washandjes, kamerjassen en haardroger. Een kinderbedje is aanwezig. Er is geen vriezer en wasmachine aanwezig in groep accommodatie De Imme. In overleg is de vriezer en wasmachine van de hoofdbewoners te gebruiken.
  • ONTBIJT: De huurprijs van accommodatie De Imme is exclusief ontbijt. Optioneel is een ontbijt mogelijk. 
  • STILTE: De Imme wil haar gasten een verblijf aanbieden waar natuur en stilte centraal staan. Om deze reden zijn er bij ons geen radio of televisie aanwezig.
  • WIFI is aanwezig en gratis te gebruiken. De Imme is ook wifi-vrij af te huren.
  • BOEKEN EN SPELLETJES: veel boeken en spelletjes zijn hier aanwezig. Verder is er ook veel toeristische informatie over de omgeving beschikbaar.
  • ZWEMWATER: in de Kalenbergergracht en in de vijver bij De Imme kunt u vrij zwemmen. Een zwemtrap is aanwezig. 
  • IN- EN UITCHECKTIJD: u kunt vanaf 15.00 uur arriveren. Vertrek is om uiterlijk 11.00 uur.
  • EXTRA TE HUUR OF TE RESERVEREN:
    – yogastudio. In overleg gratis te gebruiken. Vraag informatie aan voor exclusief gebruik. 
    maaltijd. Biologische plantaardige tweegangen-maaltijd met veel groenten uit eigen tuin. Kosten € 24 euro pp.
    – workshops en arrangementen rond astronomie (sterrenwacht), yoga, actief in de Weerribben en voedsel. Meer informatie.
Betaling

De volledige som dient binnen 5 dagen na reservering voldaan te zijn. Daarmee maakt u uw reservering definitief. De borgsom ad € 200 wordt na afloop van het verblijf verrekend met b.v. eventuele schade, afgenomen maaltijden, arrangementen etc.

Annuleringsvoorwaarden

Het kan natuurlijk altijd gebeuren dat een reservering geplaatst is en er toch onverhoopt iets tussen komt. Mochten wij zelf genoodzaakt zijn uw reservering te annuleren dan zijn daar geen kosten voor u aan verbonden. Dat geldt ook voor het geval wij van overheidswege (bijvoorbeeld vanwege coronamaatregelen) de accommodatie moeten sluiten.

Wanneer u de reservering annuleert dan gelden de volgende annuleringsvoorwaarden:

  • bij annulering tot de 28e dag voor aankomst zijn er geen kosten;
  • bij annulering vanaf de 28e tot de 21e dag voor aankomst betaalt u 25% van de reissom;
  • bij annulering vanaf de 21e tot de 14e dag voor aankomst betaalt u 50% van de reissom;
  • bij annulering vanaf de 14e tot de 7e dag voor aankomst betaalt u 75% van de reissom;
  • bij annulering vanaf de 7e dag tot de dag voor aankomst betaalt u 90% van de reissom;
  • bij annulering op de dag voor aankomst of later betaalt u 100% van de reissom.
Retour annuleringskosten

Mochten wij er in slagen de accommodatie na annulering weer te verhuren dan wordt dit verrekend met de betaalde annuleringskosten. U ontvangt dit bedrag in dat geval retour op uw rekening.

Annuleringsverzekering

Wanneer u nog geen annuleringsverzekering heeft, adviseren we u om er een af te sluiten. U kunt hiervoor terecht bij de ANWB. U verzekert zich dan (o.a.) van dekking voor het onverhoopte geval dat u zelf of een van uw reisgenoten corona mocht oplopen.

RESERVEREN